verze pro tisk

Proslulý Kleopatřin recept na přirozenou krásu

2. říjen 2011

Mnoho vědců se neustále snaží nalézt tajemství krásy. Každým dnem se testuje mnoho nových krémů, šamponů na vlasy, balzámů či pleťových olejíčků. Ne všechny z nich ale fungují tak, jak nám slibují. Co když byl ale recept na přirozenou krásu objeven již ve stoletích minulých? Co když se tajemství opravdové krásy skrývá v proslulém Kleopatřině receptu na přirozenou krásu?

Proslulý Kleopatřin recept na přirozenou krásuProslulý Kleopatřin recept na přirozenou krásu

Kdo byla Kleopatra?

Kleopatra byla posledním egyptským faraonem v dynastii ptolemaiovců a stala se první ženou, která napsala vlastní knihu o ženské kráse a kosmetice. Kleopatra byla velice silnou a obdivovanou ženou, která měla velkou moc získat si ty nejvlivnější muže své doby. Proto se Kleopatra stala jedním z hlavních symbolů krásy, síly a přirozené péče.

Tajemství Kleopatřiny krásy- péče o své tělo

Kleopatra se proslavila zejména svojí nádherně hebkou a vláčnou pletí. Denně si dopřávala nejrůznější koupele a také si svojí pokožku neustále natírala krémy a olejíčky. Pokud chcete mít krásnou pleť stejně jako Kleopatra, začněte si pleť potírat krémy, které obsahují významné množství jogurtu a také medu.

A pokud si budete chtít dopřát koupel ála Kleopatra, příště si přidejte do své koupele trochu mléka. Jogurt a mléko totiž obsahují mléčné kyseliny a také enzymy, které naší pokožku uklidňují a krásně vyživují. Mléčné kyseliny navíc chrání účinně naši pokožku proti jejímu vysušování.

Tajemství Kleopatřiny krásy- péče o vlasy

Kleopatra se proslavila zejména svými překrásně dlouhými a výrazně lesklými vlasy. Vždy je považovala za svou největší pýchu. Není vůbec divu, každý den o ně totiž pečovala. Pravidelně si dopřávala medové zábaly, které trvaly hodiny.

Pro lepší nanášení si zkuste smíchat trochu medu s citronovou šťávou a po běžném umytí vlasů si tuto kůru naneste na vlasy. Výsledkem budou překrásně lesklé a silné vlasy, které každého oslní. Med totiž obsahuje velké množství vitaminů a minerálů a citronová kůra vlasy krásně vyživí a zpevní.

Prokázané výsledky

Pokud Kleopatřiny tajné recepty opravdu vyzkoušíte, poznáte, že byla velice chytrou a uvědomělou ženou. Byla to totiž ona, kdo našel tolik hledaný recept na přirozenou krásu. Zbývá se o tom jen na vlastní kůži přesvědčit.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Denně používáte mnoho nejrůznějších přípravků pro kvalitní a silné vlasy, krásnou pleť a zdravé nehty,ale nic z toho vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali? Řešení je jednodušší, než se zdá, skrývá se totiž v exotickém ovoci- mangu.

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji jsou plody kustovnice čínské rostoucí na středně velkých keřích. Tyto keře kvetou drobnými fialovými květy a plody goji vypadají jako malé červené bobulky. Goji- kustovnice čínská je známá hlavně díky své prospěšnosti pro lidský organismus. Obsahuje totiž velké množství vitaminů, jako je napří…


Krásu ženy podtrhne slušivé oblečení a také šperky či náušnice

Krásu ženy podtrhne slušivé oblečení a také šperky či náušnice

Každá žena, která chce vypadat krásně, by čas od času jistě měla zajít do některého z wellness a relaxačních center. To samo o sobě prospívá jejímu vzhledu, nicméně ani dokonalá postava, štíhlé tvary a krásně napnutá a zdravá pokožka nestačí k tomu, aby se žena ve společnosti mohla cítit jako ryba v…

Chcete kvalitní pleť? - Změňte své stravovací návyky

Chcete kvalitní pleť? - Změňte své stravovací návyky

Již jste vyzkoušeli snad vše, ale ne a ne docílit zdravé a krásné pleti? Denně užíváte ty nejlepší krémy a séra, ale nic nezabírá? Je tedy třeba změnit své stravovací návyky. Jak? To vám poradím ve svém dnešním článku.