verze pro tisk

Modeláž nehtů UV gely

9. říjen 2012

Péče o nehty patří mezi základní věci, na které nesmíme zapomínat. Nevypadá příliš dobře, pokud máme špínu za nehty, nebo máme nehty dokonce okousané či polámané. Velkou péči nehtům věnují především ženy. Ty dosti často používají k modeláži nehtů takzvanou gelovou metodu, při níž je využívána UV lampa.

Modeláž nehtů UV gelyModeláž nehtů UV gely

Jak fungují UV gely

Modeláž nehtů pomocí UV gelů je specifickým způsobem, který umožňuje dokonale vytvarovat nehty a zpevnit je, aby nedocházelo k jejich lámání a jinému poškození. Nejprve je třeba provést dokonalé očištění nehtů. Na ně se pak nanáší speciální UV gely a následně se použije k jejich vytvrzení UV lampa, která je vybavena UV zářivkami. Celý proces modeláže nehtů zabere maximálně dvě až tři hodiny, přičemž doplnění gelu je pak zapotřebí až zhruba za dva až čtyři týdny.

Modelování nehtů UV gely je snadné a efektivní

Pakliže nemáte s modeláží nehtů pomocí UV gelů dostatek zkušeností a obáváte se, že byste tuto proceduru nemusela zvládnout, pak obava rozhodně není na místě, nehty se tímto způsobem modelují poměrně jednoduše, v zakoupeném balení je navíc i podrobný návod, jak správně UV gely nanášet. Pro lepší představu si také můžete prohlédnout fotky gelových nehtů, které vám ukáží, jak krásně mohou nehty po nánosu UV gelů vypadat.

Modeláž nehtů pomocí UV gelů je moderním způsobem, který pomáhá zkrášlit vzhled nehtů. Ty pak vypadají mnohem efektněji a již na první pohled také působí mnohem zdravějším dojmem. Péče o nehty tak díky tomuto způsobu nabývá nové dimenze.

Foto: nehtyprofi.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Aby nehty do společnosti mohly

Nehty jsou vizitkou každé z nás, proto bychom o ně měly náležitě pečovat. Ať už sedíte u lékaře v čekárně, ve škole nebo kdekoli jinde na veřejnosti - Vaše ruce jsou pozorovány okolím. Stačí, když si uděláte doma chvilku čas jen samy pro sebe.

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Péče o pokožku pomocí krémů proti vráskám

Věk se dříve nebo později začne u každého z nás projevovat tím, že mu stárne kůže. První vrásky se začínají u lidí objevovat v různém období, nicméně již lidé okolo třiceti let by měli, pokud chtějí mít svěží pleť, používat různé krémy a gely, které zabraňují stárnutí kůže.


Měsíček lékařský pomáhá na kdejaký problém

Měsíček lékařský pomáhá na kdejaký problém

Veselé oranžové květy měsíčku lékařského mají doslova zázračné léčivé schopnosti, a to jak uvnitř, tak navenek. A co je hlavní – měsíček nemá žádné vedlejší účinky. Podívejte se, na co všechno můžete měsíček použít!

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Denně používáte mnoho nejrůznějších přípravků pro kvalitní a silné vlasy, krásnou pleť a zdravé nehty,ale nic z toho vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali? Řešení je jednodušší, než se zdá, skrývá se totiž v exotickém ovoci- mangu.