verze pro tisk

Přirozeně krásný úsměv

11. březen 2013

Ne každý má to štěstí narodit se s krásnými bělostně zářivými rovnými zuby. Některé nedostatky jsou nám dány geneticky, jinde občas některé drobnosti zanedbáme a křivé zuby, pigmentové skvrny nebo přemíra zubního kamene jsou na světě. Nikdy však není pozdě s těmito vadami na kráse našich zubů něco udělat.

Přirozeně krásný úsměvPřirozeně krásný úsměv

Pravidelné prohlídky jsou přínosem

Mnoho zubních ordinací se v rámci klasické preventivní zubní péče zabývají i dentální hygienou a své pacienty na ni pravidelně jednou za rok zvou. V poslední době vzniklo i spoustu speciálních center, která se dentální hygienou zabývají, a tak je pouze na vás, kam pro odborné ošetření zavítáte.

Kvalitní pražské zubní ordinace

Osvědčenou zubní ordinací Praha se stala klinika Prague Dental Clinic. Nachází se v samém centru města a kromě klasické komplexní stomatologické péče se zaměřuje především na estetickou stomatologii. Klinika používá moderní přístroje, postupy i nejnovější materiály a zkušení stomatologové jsou schopni udělat ve vašich ústech divy.

Nedílnou součástí péče Prague Dental Clinic je i dentální hygiena, která zahrnuje detailní instruktáž ústní hygieny, odstranění zubního kamene a pigmentací, bělení zubů Praha. To je doporučeno provádět pravidelně každých 3 – 6 měsíců v závislosti na doporučení ošetřujícího lékaře. Bělení zubů můžete provádět doma nebo je provedeno v ordinaci lékařem.

Díky bělení zubů získáte krásný přirozený úsměv, který budete rádi rozdávat, kdekoli se objevíte. A tak na nic nečekejte a objednejte se přes oficiální internetoví stránky www.praguedentalclinic.cz na vstupní konzultaci. Pořiďte si zářivé zuby, které vám bude každý závidět.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Přírodní vlasová kosmetika: Aby vaše vlasy byly přirozeně krásné

Při hodnocení vzhledu člověka hrají velmi důležitou roli vlasy. Ti z vás, kteří o ně pečují nedostatečně, mohou být terčem posměchu a výtek u lidí, kteří se pohybují ve vašem okolí. Péče o vlasy je ale podstatná nejen z hlediska toho, jak vás vnímá okolí, ale také kvůli vašemu dobrému pocitu a konec…

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Mango - Přírodní prostředek pro krásu

Denně používáte mnoho nejrůznějších přípravků pro kvalitní a silné vlasy, krásnou pleť a zdravé nehty,ale nic z toho vám nepomáhá tak, jak byste potřebovali? Řešení je jednodušší, než se zdá, skrývá se totiž v exotickém ovoci- mangu.


Nové jednodenní kontaktní čočky inspirované fyziologií lidského oka

Nové jednodenní kontaktní čočky inspirované fyziologií lidského oka

Nošení kontaktních čoček pro vás může být ještě pohodlnější nežli doposud. Pokud si pořídíte nové čočky Biotrue, pak vaše oči nebudou ani na chvilku trpět. Jsou totiž inspirovány fyziologií lidského oka.

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Originální vánoční dárek: Wellness pobyt

Zapomeňte na nudné dárky, které pod stromečkem rozbalujete každý rok. Hitem letošních Vánoc jsou zážitkové dárky zejména pro ženy. Mezi nimi vedou nejrůznější wellness pobyty. Jak vybrat relaxační pobyt a kde ho výhodně koupit?