verze pro tisk

Zeleninové těstoviny: Dietní strava pro štíhlou postavu

17. červen 2015

Složení jídelníčku hraje významnou roli při tvarování vaší postavy. Pakliže máte nějaké to kilo navíc a trápí vás faldíky, je vhodné se zaměřit na stravu. Vynechat tučné potraviny a zařadit do jídelníčku více zeleniny a ovoce. Pro štíhlost a krásu nyní využijte nové dietní zeleninové těstoviny Perfect Pasta.

Zdroj: vianaturallis.czZdroj: vianaturallis.cz

Těstoviny jsou obecně lidskému tělu poměrně prospěšné. Jedná se o lehkou stravu, která vám dokáže dodat potřebné množství energie. Mnohdy však není příliš pestrá. A právě z tohoto důvodu je vhodné ji alespoň občas nahradit za nové zeleninové těstoviny.

100% přírodní produkt

Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou 100% přírodním produktem, který neobsahuje cukr, tuk ani lepek. Proto jsou vhodné jako strava pro diabetiky, celiaky a pro všechny z vás, kteří chcete zhubnout a dostat své tělo do optimální kondice. Těstoviny ve tvaru tenkých špaget naopak obsahují velké množství rozpustné vlákniny. Ve 100 gramech je pouze 12 kcal.

Plně nahradí klasické těstoviny

U Perfect Pasta oceníte velmi snadnou přípravu. Těstoviny stačí po vybalení ze sáčku propláchnout pod proudem horké vody. Následně si je už můžete jakkoliv dochutit dle svých zvyklostí – kořením, bylinkami apod. Těstoviny jsou skvělou přílohou k omáčkám, hodí se i do polévek. Dají se využít stejně jako klasické druhy vaječných a bezvaječných těstovin.

Dietní těstoviny se vyrábějí z kořene Konjac, který roste v Asii. Rostliny obsahuje látky, které na lidský organismus působí jako antioxidanty. Tělu prospívají nejen tím, že jsou nízkokalorické, ale zároveň jej pročišťují a zbavují škodlivin. Jde o potravinu 21. století, která má velkou budoucnost v oblasti zdravé výživy.

Těstoviny doporučují i odborníci

V poslední době si získává velkou oblibu, a to i mezi nutričními poradci a u odborných asociací. V České republice jde například o Klub celiakie Brno či Asociaci výživových poradců. Obsah těstoviny Perfect Pasta je pravidelně kontrolován u renomované České laboratoře ALS. 
Zeleninové těstoviny Perfect Pasta jsou vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU: Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

Mléčné i nemléčné kaše jsou významným doplňkem výživy kojenců při přechodu na pevnou stravu. Široká nabídka kaší, sušenek a nově i těstovin Sunarka spolehlivě pokrývá dětské potřeby i chutě.

Strava v těhotenství

Strava v těhotenství

Každá nastávající maminka se zajímá o to, jak se v těhotenství správně stravovat. Vyvážený jídelníček je pro správný vývoj miminka velice důležitý. Jaké potraviny do něho tedy zařadit? Jakým pochoutkám a nápojům se v těhotenství raději vyhnout?


Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Neinvazivní liposukce: Bez operace a bez bolesti

Toužíte po dokonalé postavě a udělali jste pro to už maximum? Jenže pořád bez požadovaného výsledku? Jak získat skvělou postavu bez mnoha hodin tvrdého a namáhavého cvičení? Možná vás jako způsob, jak se zbavit přebytečného tuku napa

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

Co si představíte, když se řekne mořská řasa? Zapomeňte na nevzhlednou a poněkud páchnoucí rostlinu, kterou jste zahlédli na dovolené u moře. Mořské řasy jsou také vyhledávanou pochoutkou plnou vitamínů! Nevíte, co z nich uvařit? Pro začátek vyzkoušejte naše recepty!