verze pro tisk

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

6. leden 2011

Mléčné i nemléčné kaše jsou významným doplňkem výživy kojenců při přechodu na pevnou stravu. Široká nabídka kaší, sušenek a nově i těstovin Sunarka spolehlivě pokrývá dětské potřeby i chutě.

Sunarka: Dětské kaše, sušenky, těstovinySunarka: Dětské kaše, sušenky, těstoviny

Dětské kaše

Pod značkou Sunarka najdete ovocné a cereální kaše (ty se podávají dětem zejména jako polední nebo jako večerní sytící pokrm), které jsou výživné, snadno stravitelné a navíc dětem velmi chutnají. Dále pak mléčné kaše Dobré ráno a Dobrou noc. Předností dalších výrobků, ovocných a cereálních kaší Sunarka bez mléka je možnost jejich přípravy z jakéhokoliv druhu mléka – je pouze na vás, které pro své dítě vyberete.

Kaši je tak možné připravit například z mateřského, hypoalergenního, kojeneckého mléka, ale i kojenecké vody v případě, že mléko je z důvodu potenciálního (možného) vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka pro dítě nevhodné. Oblíbenou příchutí v této řadě je například Sunarka s osmi cereáliemi a medem nebo Sunarka pšeničná s ovocem.

Dětské sušenky i těstoviny

Dále pak pod značkou Sunarka můžete v široké obchodní síti zakoupit zeleninové kaše, dětské sušenky a nově i těstoviny. Ty se prodávají pod názvem Sunarka Pastissimo a jedná se o bezvaječné těstoviny speciálně určené pro děti od ukončeného 8. měsíce (Sunarka Káčátka) a od ukončeného 12. měsíce (Sunarka Mušličky). Hravé tvary káčátek a mušliček podporují zdravé stravovací návyky a zajistí zábavu a snadnější krmení dětí.

Více informací o výrobcích Sunarka najdete na www.detskavyziva.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Zeleninové těstoviny: Dietní strava pro štíhlou postavu

Zeleninové těstoviny: Dietní strava pro štíhlou postavu

Složení jídelníčku hraje významnou roli při tvarování vaší postavy. Pakliže máte nějaké to kilo navíc a trápí vás faldíky, je vhodné se zaměřit na stravu. Vynechat tučné potraviny a zařadit do jídelníčku více zeleniny a ovoce. Pro štíhlost a krásu nyní využijte také nové dietní zeleninové těstoviny …

Jak si doma vyrobit bylinný šampón?

Jak si doma vyrobit bylinný šampón?

Biokosmetika frčí jak v péči o tělo, tak v péči o vlasy. Přírodní bylinný šampón ale nemusíte kupovat za drahé peníze. Vyrobte si ho doma a mějte jistotu, že je opravdu bio. Zapomeňte na laciné kopřivové šampóny, které se dají koupit v drogérii ještě dnes. Domácí kopřivový šampón pro lesklé vlasy s…


RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

Co si představíte, když se řekne mořská řasa? Zapomeňte na nevzhlednou a poněkud páchnoucí rostlinu, kterou jste zahlédli na dovolené u moře. Mořské řasy jsou také vyhledávanou pochoutkou plnou vitamínů! Nevíte, co z nich uvařit? Pro začátek vyzkoušejte naše recepty!

Relax: Dovolená v Jizerských horách

Relax: Dovolená v Jizerských horách

Hledáte zajímavé místo pro příjemnou letní či zimní dovolenou? Mnoho možností nabízí Jizerské hory nacházející se mezi Českým rájem, Ještědem a Krkonošemi. Je to místo jako stvořené pro pěší turistiku, cyklistiku, koupání, horolezectví či lyžování. V jizerských horách tak můžete strávit příjemný vík…