verze pro tisk

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

7. duben 2013

Máte kratší vlasy a nechcete čekat, až vám znovu dorostou do délky, na níž jste byli zvyklí? Pak vyzkoušejte metodu prodloužení vlasů, kdy využijete takzvané clip in vlasy.

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasyClip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

Jak fungují clip in vlasy

Clip in vlasy levně a velmi rychle dokáží zajistit, že budete mít opět krásně dlouhé a husté vlasy, a to doslova během několika minut. Nemusíte tak čekat týdny a měsíce, než vám přirozeně narostou. Clip in vlasy fungují na velmi jednoduchém principu. Stačí si zakoupit speciální clip in sadu, v níž jsou vlasové pásy. Ty na sobě mají speciální sponky, pomocí nichž se clip in vlasy jednoduše připnou pod stávající vlasový porost. Během chvilky si tak prodloužíte vlasy dle potřeby a zcela změníte svoji vizáž.

Clip in vlasy jsou velmi oblíbeným doplňkem. Dají se využívat neustále, ale také například jen tehdy, chcete-li okouzlit ve společnosti, kam se chystáte zavítat, novým a neotřelým účesem a vzhledem.

Pořízení clip in vlasů za nízké ceny

Vlasy clip in zakoupíte v internetovém obchodě tvojevlasy.cz. Tento eshop nabízí rychlou dodávku zboží. Clip in vlasy zde pořídíte za velmi nízké ceny, navíc máte možnost vybírat si z opravdu širokého množství produktů. Jako bonus je pro vás připraven drobný dárek zdarma, který automaticky získáte při každém nákupu. Pro fanoušky na Facebooku je pak navíc přichystána sleva, díky níž bude pořízení nových clip in vlasů ještě mnohem levnější záležitostí.

Výhody clip in

Clip in vlasy se chovají jako, kdyby byly vašimi přirozenými. Dají se tudíž bez problémů obarvovat, žehlit či natáčet. Mají zcela přirozený vzhled. Pakliže si vyberete vhodné clip in vlasy, pak nikdo na první pohled nepozná, že se nejedná o vaše pravé vlasy.

Clip in vlasy jsou po přichycení sponkami velmi pěvně spojeny s vašimi pravými vlasy. Rozhodně se tak nemusíte obávat nějakého faux pas, kdy by vám vlip in vlasy během dne spadly.

Navštivte internetový obchod tvojevlasy.cz a objednejte si nové příčesky do vlasů clip in levně. Již zanedlouho budete mít na hlavě hustou a dlouhou hřívu, na niž byste jinak čekala mnoho měsíců.

Foto: tvojevlasy.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Rady a tipy jak pečovat o vlasy v zimě?

Rady a tipy jak pečovat o vlasy v zimě?

Zima se opět postupně ujímá své vlády a naše vlasy ztrácejí na lesku, více se mastí a lámou. Vlasům je v zimě potřeba věnovat dostatek péče! Podívejte se na několik jednoduchých tipů!

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Bylinky pro krásné a zdravé vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou symbolem mládí a vitality. Jen málokomu z nás příroda nadělila husté a lesklé vlasy, o něž se musí pečovat minimálně. Většina z nás se potýká s nejrůznějšími problémy: suché nebo naopak mastné vlasy, lupy, slabé a lámavé vlasy… Pomohou bylinky?


Přírodní barvy na vlasy: Henna a další možnosti

Přírodní barvy na vlasy: Henna a další možnosti

Většina z nás není spokojena s přirozenou barvou svých vlasů. Chemické přípravky z drogérie ale kadeřím často nesvědčí. Vyzkoušejte proto alternativní možnosti, jak si obarvit vlasy!

Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Vlasové zábaly: Krásné vlasy snadno a rychle

Trápí vás suché vlasy nebo máte vlasy poškozené barvením? Vadí vám roztřepené konečky? Není nic snazšího, než si