verze pro tisk

Kotvičník Forte - nejsilnější produkt z kotvičníku zemního

7. říjen 2012

Máte problémy v milostném životě a potřebujete si zlepšit své sebevědomí a zároveň docílit většího sexuálního apetitu? Pak můžete využít přípravek Kotvičník Forte. Jedná se o produkt, který obsahuje výtažky z přírodní byliny Tribulus terrestris - kotvičníku zemního.

Kotvičník Forte - nejsilnější produkt z kotvičníku zemníhoKotvičník Forte - nejsilnější produkt z kotvičníku zemního

Kotvičník zemní je bylinkou, která roste téměř na všech kontinentech. Nejvíce rozšířená je v oblastech, kde je písečná a suchá půda a také slunné podnebí. Kotvičník zemní najdeme v Indii a Indonésii, ale objevuje se také v Evropě, severní a jižní Americe či v subtropických oblastech Afriky.

Účinky kotvičníku

A z jakého důvodu je doporučováno využívat přípravek Kotvičník Forte? Tato tinktura kotvičníku zemního dokáže stimulovat lidský organismus k lepším sexuálním výkonům. U mužů vyvolává zvýšení množství testosteronu, a to až o plných 30 procent. U žen pak kladně působí na zvýšený výskyt estradiolu. Díky tomu mají ženy i muži větší sexuální apetit, snadněji se vzruší a navíc se zkvalitní také jejich sexuální výkon. Kotvičník zemní také v konečném důsledku působí velmi pozitivně na sebevědomí jedince a na celkovou vyrovnanost. Člověk se při pravidelném užívání přípravku s kotvičníkem zemním cítí mladší a energičtější.

Kotvičník nemá vedlejší účinky

Oproti různým chemickým přípravkům je dobré říci, že Kotvičník Forte je založen na čistě přírodní bázi. Kotvičník zemní nemá žádné vedlejší účinky, je naprosto bezpečný a jeho účinky jsou doloženy mnoha laboratorními testy. Lze jej používat takřka v jakémkoliv věku.

Kotvičník Forte je produktem, který je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Jde o silný extrakt kotvičníku zemního, který je prodáván v tekuté formě. Stačí pár kapek denně a během pár dnů poznáte jeho pozitivní účinky. Budete mít opět chuť na sex, zvýší se vaše libido a budete se cítit jako za mlada.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Čtěte také...

Panenské oleje: 2 tipy na oleje pro krásnou pleť a zdraví

Panenské oleje: 2 tipy na oleje pro krásnou pleť a zdraví

O pleť je potřeba se neustále starat tak, aby byla neustále svěží a mladistvá. Pokud již od mládí nebudete o svoji pleť dostatečně pečovat, vymstí se vám to velmi rychle jejím zestárnutím, které se projeví vznikem vrásek, jejím protažením a dalšími ú

Syrovátka pro krásnou a mladou pleť

Syrovátka pro krásnou a mladou pleť

Utrácíte za krémy a tělová mléka šílené peníze a máte pocit, že na vaši pleť vůbec neúčinkují? Vyzkoušejte obyčejnou syrovátku a uvidíte, že vaše pokožka bude opět mladá, krásná a zdravá.


Onemocnění kůže: atopický ekzém

Onemocnění kůže: atopický ekzém

Poměrně velké množství lidí trpí různými nemocemi pokožky. Jedním z onemocnění, která jsou poměrně vážná a mají dlouhodobé trvání, je takzvaný atopický ekzém. Toto onemocnění je zákeřné v tom, že se může projevit v jakémkoliv věku, jedná se navíc o neléčitelnou nemoc. V případě, že je u osoby diagno…

Jak vyřešit problém s lámáním vlasů?

Jak vyřešit problém s lámáním vlasů?

Nedaří se vám vyřešit problém s lámáním vlasů a hledáte možnosti, jak zvýšit jejich odolnost? Pak pozorně čtěte následující řádky. Přinášíme vám pár tipů, které mohou přispět ke zdraví vašich vlasů.