verze pro tisk

Panenské oleje: 2 tipy na oleje pro krásnou pleť a zdraví

25. září 2013

O pleť je potřeba se neustále starat tak, aby byla neustále svěží a mladistvá. Pokud již od mládí nebudete o svoji pleť dostatečně pečovat, vymstí se vám to velmi rychle jejím zestárnutím, které se projeví vznikem vrásek, jejím protažením a dalšími účinky. Pro péči o pleť je vhodné používat přírodní krémy a oleje. Skvělou volbou jsou arganový a kokosový olej.

Panenské oleje: 2 tipy na oleje pro krásnou pleť a zdravíPanenské oleje: 2 tipy na oleje pro krásnou pleť a zdraví

Kouzlo arganového oleje

Arganový olej se získává z ořechu arganu. Produkty, které lze z toho oleje zakoupit, jsou 100% přírodní. Panenský arganový olej neobsahuje žádné konzervanty a umělé přísady. Díky svým vlastnostem dodává pleti mnoho vitamínů. Zejména se jedná o vitamíny A, E a F.

Vitamín E působí na lidskou pokožku jako významný antioxidant. Díky tomu přirozeně zpomaluje stárnutí pokožky a posiluje kožní buňky. Podobně pozitivně působí také vitamíny A a F.

Panenský arganový olej chrání pokožku před UV zářením. Zároveň minimalizuje riziko vzniku rakovinotvorných buněk. Z těchto a mnoha dalších důvodů je určitě vhodné jej používat při každodenní péči o pleť.

Bio kokosový olej: Pro zdraví celého těla

Druhým tipem je bio kokosový olej, který zakoupíte zde. Ten kromě výrazně pozitivního vlivu na pleť účinkuje také jako produkt, který lze použít během redukčních diet. Kokosový olej je vhodný pro všechny typy pletí. Je známo, že kokosový olej lidskému organismu skutečně prospívá. Při konzumaci navíc oceníte jeho zvláštní aroma, lehkost a snadnou stravitelnost.

Pokud se chcete o své tělo a pleť starat skutečně důkladně, pak neváhejte a objednejte si arganový nebo bio kokosový olej, třeba právě v obchodě naturo.sk. Zde také najdete podrobné informace o účincích těchto olejů.

Foto: naturo.sk

Komerční sdělení

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Syrovátka pro krásnou a mladou pleť

Syrovátka pro krásnou a mladou pleť

Utrácíte za krémy a tělová mléka šílené peníze a máte pocit, že na vaši pleť vůbec neúčinkují? Vyzkoušejte obyčejnou syrovátku a uvidíte, že vaše pokožka bude opět mladá, krásná a zdravá.

Rady a tipy jak pečovat o vlasy v zimě?

Rady a tipy jak pečovat o vlasy v zimě?

Zima se opět postupně ujímá své vlády a naše vlasy ztrácejí na lesku, více se mastí a lámou. Vlasům je v zimě potřeba věnovat dostatek péče! Podívejte se na několik jednoduchých tipů!


Goji pro zdraví a pro krásu

Goji pro zdraví a pro krásu

Goji jsou plody kustovnice čínské rostoucí na středně velkých keřích. Tyto keře kvetou drobnými fialovými květy a plody goji vypadají jako malé červené bobulky. Goji- kustovnice čínská je známá hlavně díky své prospěšnosti pro lidský organismus. Obsahuje totiž velké množství vitaminů, jako je napří…

Chcete kvalitní pleť? - Změňte své stravovací návyky

Chcete kvalitní pleť? - Změňte své stravovací návyky

Již jste vyzkoušeli snad vše, ale ne a ne docílit zdravé a krásné pleti? Denně užíváte ty nejlepší krémy a séra, ale nic nezabírá? Je tedy třeba změnit své stravovací návyky. Jak? To vám poradím ve svém dnešním článku.