verze pro tisk

Dlouhé řasy už nemusí být jen sen

23. září 2011

Také máte pocit, že Bůh na vašich řasách šetřil? Zdají se vám krátké, a řídké? Toužebně sledujete každou reklamu na novou, zaručeně fungující řasenku, která vám řasy prodlouží? Nevíte už, jak na dlouhé řasy a jak získat ten svůdný pohled? Přestaňte vybírat mezi řasenkami a zvolte Renokin Lash Lash.

Dlouhé řasy už nemusí být jen senDlouhé řasy už nemusí být jen sen

Renokin Lash Lash – prodlouží řasy, zahustí a vyživí

Unikátní výrobek sloužící na prodloužení řas, Renokin Lash Lash, obsahuje biomimetické peptidy. Dlouhé řasy tak konečně nemusí být jen snem. Peptidy totiž vaše řasy dokáží nejen prodloužit, ale navíc jim dodají na objemu a vyživí je. Renokin Lash Lash řasy prodlouží až o 50 procent. Výsledek byste měla poznat přibližně do čtyř týdnů.

Aplikace tohoto přípravku je navíc velmi jednoduchá. V balení připomínajícím řasenku naleznete kapky na prodloužení řas, které pomocí tyčinky aplikujete na kořeny řas. Ideální je používat přípravek na noc, neboť musí působit alespoň 4 hodiny.

Dlouhé řasy bez obav

Prodloužení řas pomocí výrobku Renokin Lash Lash může vyzkoušet kterákoli žena. Nezáleží na tom, zda je vám čtyřicet, nebo třeba šestnáct let. Používání tohoto produktu není spojeno s žádnými nežádoucími účinky. Renokin Lash Lash neobsahuje žádné parabeny. Nemusíte se tedy obávat o své zdraví. Navíc tento prodlužovač řas není určen pouze ženám. Mohou ho bez obav používat i muži a to dokonce i na obočí.

I pro umělé řasy

Už jste kdysi podlehla touze mít krásné dlouhé řasy a nechala jste si je uměle prodloužit? Nevadí. Kapky na prodloužení řas Renokin Lash Lash můžete používat i tak. Vzhledem k tomu, že součástí výrobku jsou vyživující látky, bude i pro umělé řasy přínosem. Vašim pravým řasám totiž dodá potřebné vitamíny, aby i nadále zůstaly zdravé a nelámavé.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

RECEPTY: Mořské řasy jsou chutné a zdravé!

Co si představíte, když se řekne mořská řasa? Zapomeňte na nevzhlednou a poněkud páchnoucí rostlinu, kterou jste zahlédli na dovolené u moře. Mořské řasy jsou také vyhledávanou pochoutkou plnou vitamínů! Nevíte, co z nich uvařit? Pro začátek vyzkoušejte naše recepty!

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Kurzy pro relaxaci a zlepšení zraku

Máte unavené oči? Možná si říkáte, že pro zlepšení zraku nic moc kromě konzumace mrkve neuděláte. To by byla ovšem chyba. Stejně jako každý jiný sval nebo orgán v těle i o oči můžeme pečovat a trénovat jej. A taky bychom měli pečovat!


Aby nehty do společnosti mohly

Nehty jsou vizitkou každé z nás, proto bychom o ně měly náležitě pečovat. Ať už sedíte u lékaře v čekárně, ve škole nebo kdekoli jinde na veřejnosti - Vaše ruce jsou pozorovány okolím. Stačí, když si uděláte doma chvilku čas jen samy pro sebe.

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

Clip in vlasy: Prodlužte si jednoduše a bez námahy svoje vlasy

Máte kratší vlasy a nechcete čekat, až vám znovu dorostou do délky, na níž jste byli zvyklí? Pak vyzkoušejte metodu prodloužení vlasů, kdy využijete takzvané clip in vlasy. Clip in vlasy levněa velmi rychle dokáží zajistit, že budete mít opět krásně dlouhé a husté vlasy, a to doslova během několika…